☀️VISKAM!  -37% nuolaida Kodas: 37MAGIJA |
Perkant nuo 70eur- DOVANA GUMINUKAI

Fulvinė rūgštis- žarnynui/rūgštingumui
-40%

Fulvinė rūgštis- žarnynui/rūgštingumui

-40%

Talpa: 59 ml

Kiekis:

23,99 €
39,99 €

Fulvinė rūgštis su joniniais mineralais yra natūralus, koncentruotas, skystas maisto papildas. Tai biologiškai aktyvi medžiaga, turinti visą spektrą organizmui reikalingų mineralų ir maistinių medžiagų. Organinės kilmės maisto papildas išgautas iš dirvožemio:

  • Stiprus, natūralus antioksidantas ir laisvųjų radikalų surišėjas;
  • Deguonies pasisavinimas ir šarmininimo funkcija;
  • Elektrolitų balansas ląstelėje;
  • Padeda fermentų ir imuninei sistemai.

Sudėtyje- koncentruota, išvalyta fulvinė rūgštis be jokių priemaišų, praturtinta joninių ConcenTrace 72+ jūros mineralų kompleksu.

Atstatymo dozė: užteks 2 mėn. (1 pipetė per dieną).
Palaikomoji dozė: užteks 4 mėn. (1 pipetė kas antrą dieną).
Vartojimas: ryte 30 min. prieš maistą, išmaišyti stiklinėje vandens.

 

 

Veganiška: Taip
Tinka alergiškiems: Taip
Skysti papildai: Taip
Be glitimo: Taip
Laikyti šaldytuve: Ne
Tinka nėščiosioms / Maitinančioms: Taip (gerti po 0.5ml ar kaip nurodė gydytojas)

Maisto papildas (notifikuotas VMVT Nr. MP-3939/15)

Daktarė A. Kažemikaitienė apie fulvinę rūgštį:
“Ne mažiau svarbi, nors mažiau žinoma, yra fulvinė rūgštis, kuri ypatinga tuo, jog atlieka „pernešėjo į ląstelės vidų“ vaidmenį. Fulvinės rūgšties veikiami mineralai pradedami įsisavinti jau burnos ertmėje. Fulvinė rūgštis atsakinga už deguonies transportavimą į ląsteles, ji kaip kempinė sugeria toksines medžiagas. Be to, fulvinė rūgštis šarmina organizmą, o mes, dažnai nesusimąstydami, rūgštiname organizmą, t.y. valgome pieno produktus, mėsą, žuvį, jūros gėrybes, geriame kavą. Visi šie produktai rūgština organizmą, o rūgštinėje terpėje puikiausiai jaučiasi vėžinės ląstelės, visokie virusai bei patogeniniai mikroorganizmai.”

Joninė fulvo rūgštis yra turtingas, koncentruotas, skystas maisto papildas. Vienoje dozėje yra 250mg fulvinės rūgšties, kartu su natūraliai susidariusiais daugiau nei 72 joniniais mineralais iš „ConcenTrace®“. Ši unikali, skystos formos, joninė sudėtis suteikia organizmui lengvai atpažįstamų ir greitai absorbuojamų mikroelementų.

Kokia fulvinės rūgšties kilmė?

Fulvo rūgštis, tai organinė rūgštis randama dirvožemyje, kuri susidaro iš priešistorinių augalų ir gyvūnų liekanų. Ši rūgštis, tai nuostabus ir labai naudingas produktas sukurtas mūsų gamtos. Kai kurie tyrėjai fulvinę rūgštį laiko pačia svarbiausia dirvožemio dalimi, nes jos ypatingas tirpumas vandenyje leidžia ją greitai įsisisavinti organizmams. Ji prisotinta mažomis deguonies ir joninių mineralų molekulėmis, todėl lengvai prasiskverbia į ląsteles, taip pamaitindama jas reikalingais mikroelementais bei suteikdama energijos. Dėl ilgo ir sudėtingo fulvinės rūgšties formavimosi mokslininkai dar nėra išradę būdų ją susintetinti, tad šis produktas išgaunamas tik iš dirvožemio natūraliu išgryninimo procesu. Fulvo rūgšties molekulės itin stabilios, tad šiam produktui nereikia jokių konservantų ar kitų palaikančių medžiagų.

Fulvinė rūgštis - natūraliai tyra, turinti aktyvią biologinę sudėtį, natūralioje gamtos sukurtoje proporcijoje.

Fulvinė rūgštis yra turtingas, koncentruotas, skystas maisto papildas.

ConcenTrace® medžiaga išgaunama iš Great Salt Lake, esančio Utah valstijoje, JAV, su specialia garinimo technologija nedarant žalos gamtai. Iš ConcenTrace® pašalinama iki 99% natrio, o likusioje medžiagoje lieka virš 72 įvairių mineralų joniniu pavidalu, kuriuos įsisavina mūsų organizmas 100%, tiesiai į ląsteles.

 

Pirkėjų atsiliepimai

 
Anželika (patvirtintas pirkėjas) - 2023-10-03
Naudoju Fulvic acid, mano organizmui labai tinkantis produktas.
 
Kristina (patvirtintas pirkėjas) - 2022-12-26
Sveiki,nupirkau sau ir mamai,kol kas dar nepastebejau rezultato!Vartoju jau kelias savaites,gal rūgštingumą skrandžio kiek ir sureguliavo!
 
Nuliūdau - 2022-03-09
Ką tik įsigijau – vartosiu ir stebėsiu pasikeitimus.
Tik vienas dalykas nuliūdino, kad aprašyme nebuvo paminėta, jog sudėtyje yra rūgštinguma reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis… Tai pamačiau tik tada, kai atkeliavo užsakymas…
Manau, kad turėtų būti svetainės aprašyme surašytos visos sudedamosios dalys.
 
Dalia Dovydaitė - 2022-02-15
Puikus produktas.Išbandžiau šį pavasarį. Rezultatai pranoko lūkesčius. Atsirado daugiau energijos, svoris susireguliavo, nuotaika pagerėjo! Rekomenduoju
 
loretamont - 2022-02-07
Puikūs produktai,kiek pirkau nenuvylė.Paslaugų kokybė be priekaištų.
 
ramanauskaite - 2022-02-01
Naudojant fulvine rūgštį pagerėjo virškinimas, nereikia vaistų nuo refliukso.