Gautas prekių papildymas!
Pasinaudokite sporto kategorijos akcijomis!

Grožio rinkinys
-30%

Grožio rinkinys

-30%

Talpa: Concentrace 59ml + chlorofilas + biotinas/kolagenas

Kiekis:

73,48 €
104,98 €
Ate Daktare siūlo tau ir mamai įsijungti į remineralizacijos procesą!
Mes esame čia tam, kad padėtume remineralizuoti pasaulį! Mūsų skysti maisto papildai, praturti daugiau kaip 72 joniniais mineralais Concentrace, kurie taip reikalingi mūsų organizmui.
Biotinas ir kolagenas stabdo odos senėjimą bei aprūpina mūsų plaukus reikalingomis medžiagomis, o chlorofilas padės mamai visai dienai išlikti energinga!
 Patirkite pokyčius, kuriuos įmanoma pajausti!

ConcenTrace* mineralų lašai- didelės koncentracijos mineralų ir aktyvių ingredientų kompleksas, kurio sudėtyje virš 72* natūralių mineralų, mineralai išgauti iš Didžiojo Druskos ežero Jutoje. Tai 100% natūralus produktas be papildomų priedų, o joninė forma užtikrina iki 99% įsisavinimą.

Concentrace sudėtyje esantys mineralai padeda:

  • mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį
  • išlaikyti elektrolitų balansą
  • palaikyti normalią raumenų funkciją
  • palaikyti normalią kaulų būklę
  • palaikyti reguliarų virškinimą
  • puoselėti sveiką nervų sistemos veiklą.

 

Biotinas ir kolagenas

 Biotinas ir kolagenas padeda palaikyti sveikų bei stiprių plaukų augimą, odos ir nagų būklę. Šis maisto papildas yra pripildytas 72+ joniniais mineralais, kurie padeda palaikyti organizmo mineralų balansą.

Šis maisto papildas padeda palaikyti:

normalią odos būklę

normalią plaukų būklę

normalią energijos apykaitą

normalią nervų sistemos veiklą

normalią maistinių makromedžiagų apykaitą

normalią psichologinę funkciją

normalią gleivinių būklę

 

Chlorofilas – stiprus antioksidantas, augalinis pigmentas, nudažantis augalus žaliai. Trace Minerals joninis chlorofilas išgaunamas iš švarių žaliadumblių.

Savo sudėtimi jis labai panašus į hemą, vieną iš hemoglobino sudėdamųjų dalių, tačiau jame daug magnio, geležies. Žaliadumbliuose aptinkamas chlorofilas a ir b tipo. Chlorofilą puikiai įsisavina žmogaus organizmas. Augaluose chlorofilas padeda saulės šviesos energiją paversti į ATP molekulę t.y.  augalo energijos molekulę. Praturtintas pipirmetės eteriniu aliejumi, todėl suteikia atpalaidavimo jausmą.

Pirkėjų atsiliepimai