❗️Liepos 15-21d. vyksta sandėlio inventorizacija. Siuntos jus pasieks nuo liepos 22 dienos❗️

Joninė geležis 22mg
-20%

Joninė geležis 22mg

-20%

Talpa: 56 ml

Kiekis:

18,39 €
22,99 €

 

Skystos formos joninė geležis greitai absorbuojamas maisto papildas. Šis unikalus preparatas papildytas Concentrace® 72+ joninių jūros mineralų kompleksu.
Joninė geležis padeda:

  • mažinti pavargimo jausmą bei nuovargį;
  • palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą;
  • palaikyti normalų deguonies pernešimą organizme;
  • palaikyti normalią energijos apykaitą;
  • palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

  • Be GMO.
  • Iki 99% įsisavinimas.

Atstatymo dozė: užteks 1.5 mėn. (1,2 ml per dieną).
Palaikomoji dozė: užteks 4 mėn. (0.4 ml per dieną).

 

Veganiška: Taip
Tinka alergiškiems: Taip
Skysti papildai: Taip
Be glitimo: Taip
Laikyti šaldytuve: Ne
Tinka nėščiosioms / Maitinančioms: Taip (gerti po 0.5ml ar kaip nurodė gydytojas)

Kam reikalinga geležis?
Būdama hemoglobino sudėtinė dalis, geležis dalyvauja deguonies ir anglies dvideginio “kelionėje” į ląsteles ir iš jų. Taip pat ji yra įvairių gyvybiškai svarbių fermentų sudėtinė dalis.

Kokie yra geležies trūkumo požymiai?
Anemija: blyški oda, jautrus liežuvis, nuovargis, apatija, apetito neturėjimas, pykinimas, jautrumas šalčiui.

Kokia joninių maisto papildų nauda?
Joninis mineralas- elementas, turintis teigiamą ar neigiamą krūvį. Molekuliniame lygmenyje, tai reiškia, kad elementas turi arba per daug, arba per mažai elektronų. Ši nestabili joninė būsena leidžia elementui lengvai jungtis su vandeniu, todėl organizmai gali jį absorbuoti. Joniniai mineralai, dėl savo biologinės struktūros, patenka tiesiai į žmogaus ląsteles.

Kliento atsiliepimas:
“Keletą metų mano hemoglobinas ir geležies lygis kraujyje buvo labai mažas, nukritęs net iki kritinės ribos. Nepadėjo nei mityba, nei kiti geležies preparatai, kuriuos išbandžiau ir vartojau labai daug, kol nepradėjau vartoti joninės (skystos) geležies iš "Trace minerals". Vartojant šią skystos formos geležį tiek geležies, tiek hemoglobino kiekis pasiekė normą ir toks išlieka vartojant šį maisto papildą.

Labai rekomenduoju žmonėms, kuriems yra mažakraujystė, organizmas nepajėgia pasisavinti geležies su mityba ar kitų papildų (ne skystos formos) pagalba.”

Ramunė O., Projektų vadovė.

Pirkėjų atsiliepimai

 
Asta C. - 2022-02-15
Labai pasiteisinęs produktas, likau nustebusi, kaip greitai pakėlė hemoglobino kiekį, ko nėra padarę kiti vartoti papildai. Tikrai vertas produktas, skystos formos, lengva vartoti.
 
Ramunė O. - 2022-02-07
Keletą metų mano hemoglobinas ir geležies kiekis kraujyje buvo labai mažas, nukritęs net iki kritinės ribos. Nepadėjo nei mityba, nei kiti geležies preparatai, kurių išbandžiau ir vartojau labai daug, kol nepradėjau vartoti joninės (skystos) geležies iš „Trace minerals”. Vartojant šią skystos formos geležį tiek geležies, tiek hemoglobino kiekis pasiekė normą ir toks išlieka vartojant šią skystą geležį.

Labai rekomenduoju žmonėms, kuriems yra mažakraujystė, organizmas nepajėgia pasisavinti geležies su mityba ar kitų papildų (ne skystos formos) pagalba.