Įsigyk už 40€ gauk 🎁 ZeroLyte mėginuką papildą

KOFERMENTAS Q10 - širdžiai bei ląstelių energijai -118 ML

KOFERMENTAS Q10 - širdžiai bei ląstelių energijai -118 ML

Talpa: 118 ml

Kiekis:

35 €

Kofermentas Q10 yra vienintelis riebaluose tirpus antioksidantas, randamas kiekvienoje gyvo organizmo ląstelėje, tačiau gausiausia jo – aplink energiją gaminančias mitochondrijas.

Mūsų skystos formos kofermentas Q10 papildytas 72+ joniniais ConcenTrace mineralais - geriausiam įsisavinimui.

  • Iki 99% įsisavinamas;
  • Be GMO.

 

Veganiška: Taip
Tinka alergiškiems: Taip
Skysti papildai: Taip
Be glitimo: Taip
Laikyti šaldytuve: Taip
Tinka nėščiosioms / Maitinančioms: Taip (gerti po 1ml ar kaip nurodė gydytojas)

Skystas maisto papildas (notifikuotas VMVT Nr. MP-3940/15)

ATIDARIUS LAIKYTI ŠALDYTUVE


Kofermentas Q10 yra vienintelis riebaluose tirpus antioksidantas, kurį mūsų organizmas gali pasigaminti pats. Senstant žmogus natūraliai pradeda gaminti mažesnius kiekius šio kofermento, tad patariama papildyti savo organizmą maisto papildais su CoQ10. Teigiama, kad sulaukus 50-ies metų amžiaus, natūraliai organizmo pagaminamo kofermento Q10 sumažėja net daugiau nei 50 proc. O mažėti jo pradeda maždaug nuo 25-erių metų.

1957 metais Q10 atrado JAV mokslininkas Fredas Crane, atlikęs tyrimus, nagrinėjusius ląstelių energijos apykaitą. 1978 metais britų mokslininkas Peteris D. Mitchellas buvo apdovanotas Nobelio premija už savo laimėjimus aiškinant Q10 vaidmenį ląstelės viduje vykstančiame energijos apykaitos procese.

Kofermentas Q10 yra gyvybiškai būtinas ląstelių energijos metabolizmui. CoQ10 yra stiprus antioksidantas ir vaidina svarbų vaidmenį daugelyje organizmo funkcijų: širdies ir kraujagyslių, energijos gamybai.

Skystos formos maisto papildas su pipete suteikia pilną kontrolę patiems nustatyti papildo dienos normą atsižvelgiant į poreikį ar gydytojo rekomendaciją.

Daugiau informacijos apie kofermento Q10 teikiama naudą širdies veiklai skaitykite čia.

Pirkėjų atsiliepimai

 
Loreta - 2022-02-22
Puikūs produktai,kiek pirkau nenuvylė.Paslaugų kokybė be priekaištų.
 
Ingrida - 2022-02-07
Labai gera sudėtis, svarbu, kad iki 99% įsisavinimas ir, kad skystos formos. Geriu jau ilga laiką, jaučiuosiu gerai, esu energinga.