Gautas prekių papildymas!
Pasinaudokite sporto kategorijos akcijomis!

Plaukikės Kotrynos Teterevkovos rinkinys
-33%

Plaukikės Kotrynos Teterevkovos rinkinys

-33%

Talpa: Stress-x 60 + Cal/Mag/Zinc + 40,000 voltų + pre/post workout

Kiekis:

168,14 €
250,96 €

 

Plaukikės Kotrynos Teterevkovos rinkinys. Kiekvienam siekiančiam Olimpinių vilčių ir svajonių.

 

Stress - X 120 tab. praturtintas 72+ joniniais mineralais ir B grupės vitaminais bei grybų fermentais, žolelėmis  išlaikys protinį balansą bei padės sumažinti nuovargį po intensyvios veiklos.

40000 Voltų - elektrolitai su Kaliu naudingi ne tik treniruočių metu.

Cal/Mag/Zinc - kaulams, raumenims, širdies bei nervų sistemoms.

Pre-workout - fizinio pajėgumo didinimui treniruočių metu.

Post-workout - lengvam atsigavimui po sporto.

 

Dažnai girdime nuogąstavimus- kad mums trūksta energijos ir kad patiriame per daug streso. Galutinis rezultatas- nuovargis, išsekimas, apsnūdimas, apatija, nepakankamas dėmesio sutelkimas ir išsiblaškymas, motyvacijos trūkumas, šie nusiskundimai reiškia ne ką kita kaip energijos stoką. Kūno cheminės reakcijos iš esmės keičiasi kaskart, kai tik susiduriame su stresine situacija. Stresas prasideda mintyse. Greiti streso signalai stimuliuoja adrenalino gamybą antinksčių liaukose. Per kelias sekundes jūsų širdis pradeda daužytis, pasikeičia kvėpavimas, į kraują patenka gliukozės atsargos, raumenys įsitempia, akių vyzdžiai išsiplečia, netgi kraujas sutirštėja. Adrenalino kiekio, išsiskiriančio į darbą važiuojančiam žmogui, kuris įstrigo kamštyje, pakaktų nubėgti daugiau nei kilometrą. Štai, kiek daug gliukozės išskiriama raumenyse ir kepenyse skaidant glikogeno atsargas. Stresui atlaikyti reikalinga energija atimama iš normalių organizmo palaikymo ir atkūrimo procesų, tokių kaip virškinimas, valymasis ir jaunėjimas. Taigi kiekviena minutė, kurią praleidžiate apimti streso, sparčiai sendina jūsų kūną.

Ilgalaikio streso poveikis dar klastingesnis. Įsivaizduokite, jog jūsų hipofizė, antinksčiai, kasa, kepenys nuolat išskiria hormonus, kad palaikytų aukštą cukraus kiekį kraujyje, nors to jums nereikia. Kaip mašina, kuri verčiama per greitai važiuoti, kūnas praranda pusiausvyrą, o jo dalys pradeda nusidėvėti. Todėl rekomenduojama B grupės vitaminai, kaip B1(tiaminas), B2, B3 (niacinas), B6, B12, Biotinas, bei magnis ir vitaminas C, kurie padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą bei normalią energijos apykaitą. Pantoteno rūgštis –padeda mažinti nuovargį ir palaikyti normalią protinę veiklą. Vitaminai būdami sinergijoje su mineralais maitina smegenų ląsteles, todėl "Stress X" komplese pridedami Concentrace* mineralai.

40,000 Volts - elektrolitai tai energizuojantis elektrolitų derinys sukurtas paversti paprastą vandens gėrimą į energijos atstatymo šaltinį.

Maisto papildo sudėtis papildyta ConcenTrace®, mūsų patentuotu mineralų kompleksu iš 72 natūraliai susidariusių joninių mineralų, kuris, dėl joninių savybių, įsisavina iki 99%. Papildoma nauda yra ta, kad kalcis, magnis ir cinkas organizme atlieka svarbų vaidmenį palaikant normalią energijos apykaitą ir dalyvaujant DNR sintezėje.

Skystos formos maisto papildas suteikia pilną kontrolę patiems nustatyti papildo dienos normą atsižvelgiant į poreikį ar gydytojo rekomendaciją.

Plačiau:

Kalcis reikalingas daugeliui organizmo funkcijų. Jis padeda palaikyti kraujo krešumą, nervų sistemos impulsų perdavimą, normalią raumenų, kaulų ir dantų būklę. Taip pat, kalcis itin svarbus virškinimo fermentų veikloje bei energijos apykaitoje. Trūkstant kalcio gali pasireikšti raumenų mėšlungis, drebėjimas, nemiga ir nervingumas, sąnarių skausmai, dantų ėduonis. 

Magnis padeda palaikyti kaulų, dantų ir raumenų sveikatą. Magnis svarbus nervų sistemos veiklai: jis padeda mažinti pavar­gimo jausmą ir nuovargį, palaikyti normalią psichologinę funkciją. Magnis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą bei išlaikyti elektro­litų pusiausvyrą. Trūkstant magnio pasireiškia raumenų spazmai ir tremoras (drebėjimas), raumenų silpnumas, gali atsirasti nemiga ir nervingumas, aukštas kraujospūdis, nereguliarus širdies plakimas. Magnio pasisavinimui labai svarbūs yra vit. B1, B6, C ir D, taip pat cinkas, kalcis ir fosforas.

Cinkas yra daugiau nei 200 fermentų sudėtinė dalis, DNR ir RNR sudėtinė dalis bei atlieka ypatingai daug funkcijų. Cinkas padeda palaikyti reprodukcinių hormonų gamybą, kaulų būklę bei plaukų, nagų, odos būklę. Cinkas padeda palaikyti organizmo pH balansą, maistinių makro medžiagų apykaitą, normalią baltymų sintezę bei išsaugoti normalų regėjimą. Ypatingai svarbi cinko funkcija: pagalba apsaugant ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Trūkstant cinko gali būti tokie požymiai: blogas kvapo ir skonio jutimas, balti rėželiai daugiau nei ant dviejų nagų, dažni infekciniai susirgimai, randai odoje (strijos), spuogai ir riebi oda, sumažėjęs reproduktyvumas, blyški oda, blogas apetitas. Cinko pasisavinimui svarbūs yra vitaminai A, E ir B6, magnis, kalcis ir fosforas.

Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą, to pasekoje padeda palaikyti normalią kaulų, dantų ir raumenų būklę. Taip pat vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

“Clean Pre-Workout” sudėtyje rasite:
Aminorūgščių:

 • Svarbiausių aminorūgščių mišinys (BCAA), kuriame yra optimalus leucino, izoleucino ir valino santykis 2:1:1. Visos šios medžiagos natūraliai aptinkamos baltymuose, kurie padeda auginti ir išlaikyti raumenų masę².
 • Arginino alfa ketoglutaratas (AAKG) yra aminorūgšties arginino ir alfa ketoglutarato rūgšties druska – azoto oksido pirmtakas yra populiari prieš treniruotę naudojamų formulių sudedamoji dalis. Natūraliai aptinkama baltymuose.
 • Kreatinmonohidratas puikiai tinka norintiems didinti fizinį pajėgumą¹. Įrodyta, kad kreatinas pagerina fizinį pajėgumą, atliekant trumpus, didelio intensyvumo pratimus, tad šis maisto papildas suteiks energijos per treniruotes bei padės pasiekti norimus sporto rezultatus.  

Vitaminų:

 • B-vitaminai³ padeda sukoncentruoti dėmesį ir palaikyti normalią psichologinę būklę bei energiją prieš treniruotę. Po treniruotės B grupės vitaminai padeda sumažinti nuovargio jausmą.
 • Vitaminai B6 ir B9 padeda palaikyti aminorūgščių ir baltymų apykaitą.
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo bei palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių, kaulų ir kremzlių funkcijai, susidarymą.

Mineralų:

 • Šis produktas papildytas joninės formos elektrolitais iš Didžiojo druskų ežero, JAV. Concentrace® elektrolitai- tai natūralūs ir savo sudėtimi unikalūs preparatai, kuriuose dera net septyniasdešimt du joniniai mineralai. Concentrace® išgaunami iš gamtos natūraliu būdu- struktūroje artimiausioje mūsų ląstelėms. 

Supermaisto mišinys:

 • Mišinys skirtas energijai ir mentalinei ištvermei su natūraliu kofeinu (grynasis kofeino kiekis 75mg). Pagamintas iš guaranos, D-ribose greitųjų angliavandenių, žaliosios arbatos ekstrakto, cholino ir ginkmedžio.
 • Burokėlių milteliai pats tikriausias energijos šaltinis. Šakniavaisio nauda: mažina nuovargį, palaiko imuninės sistemos veiklą ir normalizuoja kraujospūdį. Brinkdamas burokėlis suteikia ilgalaikio sotumo jausmą. 

“Clean Post-Workout” sudėtyje rasite:
Aminorūgščių:

 • Svarbiausių aminorūgščių mišinys (BCAA), kuriame yra optimalus leucino, izoleucino ir valino santykis 2:1:1. Visos šios medžiagos natūraliai aptinkamos baltymuose, kurie padeda auginti ir išlaikyti raumenų masę² .
 • Arginino alfa ketoglutaratas (AAKG) yra aminorūgšties arginino ir alfa ketoglutarato rūgšties druska – azoto oksido pirmtakas yra populiari po treniruotėse naudojamų formulių sudedamoji dalis. Natūraliai aptinkama baltymuose.
 • Kreatinmonohidratas puikiai tinka norintiems didinti fizinį pajėgumą¹ . Įrodyta, kad kreatinas pagerina fizinį pajėgumą, atliekant trumpus, didelio intensyvumo pratimus, tad šis maisto papildas suteiks energijos per treniruotes bei padės pasiekti norimus sporto rezultatus.  

Mineralų:

 • Šis produktas papildytas joninės formos elektrolitais iš Didžiojo druskų ežero, JAV. Concentrace® elektrolitai- tai natūralūs ir savo sudėtimi unikalūs preparatai, kuriuose dera net septyniasdešimt du joniniai mineralai. Concentrace® išgaunami iš gamtos natūraliu būdu- struktūroje artimiausioje mūsų ląstelėms. 

Supermaisto mišinys:

 • Burokėlių milteliai pats tikriausias energijos šaltinis. Šakniavaisio nauda: mažina nuovargį, palaiko imuninės sistemos veiklą ir normalizuoja kraujospūdį. Brinkdamas burokėlis suteikia ilgalaikį sotumo jausmą. 

Pirkėjų atsiliepimai