Rinkinys kaulams
-40%

Rinkinys kaulams

-40%

Talpa: Vitaminai D3 + K2 + Mega Magnis + skystas magnis/ kalcis/ cinkas + 40,000 Volts

Kiekis:

84,58 €
140,97 €

Rinkinys kaulams: vitaminas D3 + K2 + Mega Magnis + skystas magnis/ kalcis/ cinkas + 40,000 Volts 

 

  • Cinkas, magnis, kalcis, elektrolitai bei Vitaminas D3 + K2  padeda palaikyti normalią kaulų būklę;
  • Mega magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją


Lengvai pasirūpinkite savo kaulų būklę prisotindami juos mineralais. Visos rinkinyje esančios medžiagos aprūpina kaulus esminiais mineralais - kalciu, magniu, fosforu, cinku bei vitaminais, kurie padeda gerinti kalcio absorbcija organizme.

Vitaminai D3 + K2:

Vitaminas D3 (cholekalciferolis) - tai aktyvi vitamino D forma, kuri yra lengvai įsisavinama mūsų organizmo, dalyvauja daugelyje svarbių organizmo procesų veikloje.

Vitaminas K2 (Menachinonas-7) - aktyvi vitamino K forma, pasižyminti ypatinga svarba organizmo ekstrahepatiniams (maisto medžiagas transportuojantys) audiniams.

Vitaminas D ir K:

  • padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje;                                  
  • padeda palaikyti normalią kaulų būklę, raumenų funkciją bei normalią dantų būklę;
  • padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą;
  • atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.
  • padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą.

 

Mega magnis:

Magnis veikia kartu su kalciu, palaikydamas kaulų tankį ir nervų bei raumenų impulsus. Tipinė mityba yra turtinga kalciu ir turi mažai magnio, kadangi pienas - pagrindinis mūsų kalcio šaltinis - turi labai nedaug magnio. Todėl patariama vartoti preparatus su magniu.

Magnis dalyvauja baltymų sintezėje ir  atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. Magnio papildai padeda priešmenstruacinio sindromo metu, dėl savo rolės palaikant normalią raumenų, nervų funkciją ir elektrolitų balansą.

Magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją ir elektrolitų balansą, tad magnio deficitas yra susijęs su širdies ir kraujagyslių ligomis. 

Magnis dalyvauja daugiau nei 300 ląstelinėse reakcijose!

 

Skystas Kalcis/Magnis/Cinkas:

Maisto papildo sudėtis papildyta ConcenTrace®, mūsų patentuotu mineralų kompleksu iš 72 natūraliai susidariusių joninių mineralų, kuris, dėl joninių savybių, įsisavina iki 99%. Papildoma nauda yra ta, kad kalcis, magnis ir cinkas organizme atlieka svarbų vaidmenį palaikant normalią energijos apykaitą ir dalyvaujant DNR sintezėje.

 

40,000 Volts:

Elektrolitai tai energizuojantis elektrolitų derinys sukurtas paversti paprastą vandens gėrimą į energijos atstatymo šaltinį.

Joninis mineralas- elementas, turintis teigiamą ar neigiamą krūvį. Molekuliniame lygmenyje, tai reiškia, kad elementas turi arba per daug, arba per mažai elektronų. Ši nestabili joninė būsena leidžia elementui lengvai jungtis su vandeniu, todėl organizmai gali jį absorbuoti. Joniniai mineralai, dėl savo biologinės struktūros, patenka tiesiai į žmogaus ląsteles.

 

Pirkėjų atsiliepimai