❗️Liepos 15-21d. vyksta sandėlio inventorizacija. Siuntos jus pasieks nuo liepos 22 dienos❗️

Skysti Omega-3 vaikams
-15%

Skysti Omega-3 vaikams

-15%

Talpa: 237ml

Kiekis:

33,99 €
39,99 €

Omega-3 rūgštys yra vertingiausia žmogui žuvų taukų dalis, todėl kuo daugiau jų gaunate, tuo didesnė nauda suteikiama jūsų sveikatai.

Omega-3 yra būtina maisto medžiaga, kuri padeda tinkamai veikti įvairiems organams organizme, įskaitant širdį, smegenis ir akis. Omega-3 riebalų rūgštys yra svarbios, nes mūsų organizmas negali jų gaminti ir turi gauti iš išorinių maisto šaltinių, tokių kaip suvartojant maistą, kuriame yra omega-3 riebalų rūgščių, arba vartojant papildus.

DHR svarbi normaliai smegenų funkcijai palaikyti ir padeda išsaugoti normalų regėjimą.

EPR ir DHR svarbios normaliai širdies veiklai. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250mg EPR ir DHR.

 

Be žuvies skonio!

Omega 3 riebalų rūgštys yra būtinos maisto medžiagos, kurias turime suvartoti iš maisto šaltinių. Yra trys omega 3 riebalų rūgščių tipai:  

EPR (eikozapentaeno rūgštis) yra jūros omega 3, randama žuvyse. EPR riebalų rūgštys padeda mažinti kraujo trigliceridų lygius, neleidžia užsikimšti kraujagyslėms ir kaupimuisi kraujo krešulių, tai yra visi rizikos veiksniai širdies ligai ir insultui. 

 DHA (dokozaheksaeno rūgštis) yra jūros omega 3, randama žuvyse. DHA riebalų rūgštys atlieka svarbų vaidmenį smegenų ir akių vystymuisi, padeda sustiprinti ir užkirsti kelią smegenų, mokymosi ir atminties bei regos sistemos nuosilumui.

ALA (alfa-linoleno rūgštis) yra augalinė omega 3 riebalų rūgšties šaltinis. Organizmas gali paversti nedidelį kiekį ALA, gauto su maistu, į EPA ir DHA. Tačiau šis procesas duoda labai mažai EPA ir DHA, nepakankamai patenkinti kasdieniams poreikiams.

Mokslininkų ir mitybos specialistų manymu, daugelio šalių gyventojai omega-3 riebalų rūgščių vartoja per mažai, o vis daugiau suvartojama maisto produktų, kuriame gausu omega-6 riebalų rūgščių.Todėl didesnis produktų kiekis, turinčių daug omega-3 suvartojimas būtų labai naudingas. Svarbiausia išlaikyti tinkamą santykį tarp nepakeičiamųjų riebalų rūgščių omega-6 ir omega-3. Norint kompensuoti Omega-3 trūkumą ir subalansuoti Omega-6/Omega-3 santykį, rekomenduojama suvartoti 2000 mg Omega-3 riebalų rūgščių per parą Kadangi abiejų grupių riebalų rūgščių apykaitai reikia tų pačių fermentų, omega-6 riebalų rūgščių perteklius trikdo normalią omega-3 riebalų rūgščių apykaitą ir neleidžia jų įsisavinti.Aukštos kokybės pagal tarptautinius standartus sertifikuotų žuvų taukų vartojimas – puiki alternatyva siekiant užtikrinti pakankamą omega-3 rūgščių vartojimą, ypač jų aktyvia forma – EPR ir DHR.

ConcenTrace®  – tai daugiau nei 72 natūraliai susidarančių joninių mineralų kompleksas, išgaunamas pagal ConcenFlo technologiją (patentuotas natūralus garinimas) iš Didžiojo Druskos ežero Jutos valstijoje.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Pirkėjų atsiliepimai