❗️Liepos 15-21d. vyksta sandėlio inventorizacija. Siuntos jus pasieks nuo liepos 22 dienos❗️

Sveikos odos rinkinys
-37%

Sveikos odos rinkinys

-37%

Talpa: PowerPak + Kolageno peptidai 286g.

Kiekis:

39,05 €
61,99 €

Vasarą spindėk tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Sukūrėme tobulą duetą tavo spindinčiai ODAI. Duetą sudaro kolageno peptidai ir Power Pak.

 

Ar žinojote, kad kolagenas yra gausiausias baltymas organizme? Sakoma, kad tai tarsi klijai, laikantys viską kartu - odą, kaulus, dantis, plaukus, sąnarius ir net akis. Papildas pateikiamas miltelių forma ir yra ypač patogus dozuoti – vieną samtelį kolageno išmaišykite šaltame ar karštame skystyje, naudokite vaisių kokteilių bei patiekalų gardinimui. Tai puikus būdas papildyti kasdienę mitybą kolageno peptidais ir kitais mineralais.

 

„Elektrolite Stamina Power Pak“ - gėrimas imuninei sistemai ir energijai!
Šio, miltelių formos, maisto papildo sudėtyje yra 1200 mg/1500% vitamino C, būtino antioksidanto imuniteto veiklai.
- Mangano, cinko, seleno ir visų pagrindinių elektrolitų (kalio, magnio, chlorido) iš ConcenTrace®.
- B grupės vitaminų, skirtų palaikyti nervų sistemos veiklą ir mažinti nuovargį.

  • padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, gerina geležies absobciją.
  • padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą;
  • padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų, kraujagyslių, kremzlių, dantenų ir odos funkcijoms susidarymą

Kolagenas yra gausiausias baltymas žmogaus organizme. Šis baltymas formuoja visų organų audinių užpildą ir palaiko audinių ląsteles, suteikdamas jiems formą ir tvirtumą. Tai vienas iš pagrindinių kauly, odos, raumenų, sausgyslių ir raiščių statybinių elementų. Kolageno taip pat yra daugelyje kitų kūno dalių, įskaitant kraujagysles, akies ragena ir dantis. Su amžiumi, kolageno sintezė sumažėja apie 1,5% per metus. Kolageno skaidulos senstančioje odoje tampa storesnės ir daug trumpesnės, netenkama I tipo kolageno. Tad, keičiantis kolageno tipų santykiui, sumažėja odos elastingumas ir tvirtumas, blogėja odos struktūra.

Baltymai padeda palaikyti raumenų masės augimą ir išsaugoti raumenų masę.

Baltymai padeda palaikyti normalią kaulų būklę.

Produktas yra baltymų šaltinis.

 ConcenTrace®  – tai daugiau nei 72 natūraliai susidarančių joninių mineralų kompleksas, išgaunamas pagal ConcenFlo technologiją (patentuotas natūralus garinimas) iš Didžiojo Druskos ežero Jutos valstijoje.

Sudėtyje esančios maistinės medžiagos padės:

Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo. Padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų, kremzlių, dantenų, odos, dantų bei kraujagyslių funkcijai, susidarymą. Vitaminas C taip pat padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, nervų sistemos veiklą ir normalią psichologinę funkciją. Vitaminas C gerina geležies absorbciją. Be viso to padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos bei padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Vitaminas B1 (Tiaminas) padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią psichologinę funkciją bei palaikyti normalią širdies veiklą.

Vitaminas B5 (pantoteno rūgštis) padeda palaikyti normalią energijos apykaitą bei palaikyti normalią steroidinių hormonų, vitamino D ir kai kurių neuromediatorių sintezę ir apykaitą. Ši medžiaga tai pat padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį ir palaikyti normalią protinę veiklą.

Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią cisteino sintezę ir homocisteino apykaitą. Padeda palaikyti normalią energijos, baltymų ir glikogeno apykaitą. Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą bei normalią psichologinę funkciją, padedamas mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Taip pat padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, reguliuoti hormonų aktyvumą bei palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Vitaminas B9 (Folinė rūgštis) atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. Foliatai padeda palaikyti motinos audinių augimą nėštumo metu bei padeda palaikyti normalią aminorūgščių sintezę, kraujodarą ir homocisteino apykaitą. Foliatai padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, normalią psichologinę funkciją taip mažindami pavargimo jausmą ir nuovargį.

Vitaminas B12 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, nervų sistemos veiklą bei psichologinę funkciją  taip mažindami pavargimo jausmą ir nuovargį. Vitaminas B12 atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese ir padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą bei normalią homocisteino apykaitą ir imuninės sistemos veiklą.

Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, palaikyti normalią energijos apykaitą ir normalią nervų sistemos veiklą.Taip pat magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją, baltymų sintezę ir psichologinę funkciją. Magnis padeda palaikyti normalią kaulų, dantų būklę ir atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.

Cinkas yra daugiau nei 200 fermentų sudėtinė dalis, DNR ir RNR sudėtinė dalis. Cinkas padeda palaikyti normalią rūgštinę-bazinę , angliavandenių, riebalų rūgščių, vitamino A ir maistinių makromedžiagų apykaitą. Cinkas padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją bei normalų vaisingumą ir reprodukciją. Cinkas padeda palaikyti normalią baltymų ir DNR sintezę. Cinkas padeda palaikyti normalią plaukų, nagų, odos ir kaulų būklę. Cinkas padeda palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje, normalią imuninės sistemos veiklą. Cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą bei apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Manganas padeda organizme palaikyti normalią kaulų būklę ir jungiamojo audinio formavimąsi. Šis mineralas taip pat prisideda prie organizmo energijos apykaitos palaikymo ir padeda saugoti mūsų ląsteles nuo laisvųjų radikalų.

Selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos bei palaikyti normalią spermatogenezę. Taip pat selenas padeda palaikyti normalią nagų, plaukų būklę. Selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos ir skydliaukės veiklą.

Pirkėjų atsiliepimai