Gautas prekių papildymas!
Pasinaudokite sporto kategorijos akcijomis!

Vasaros rinkinys
-30%

Vasaros rinkinys

-30%

Talpa: Stress-x 120 + 40,000 voltų + Power Pak su vitaminu C

Kiekis:

89,58 €
127,98 €

Vasaros rinkinys kiekvienam. Laikas, kai norisi išnaudoti kiekvieną akimirką.

Mūsų papildai, tai kūno išsvajotos atostogos.
Palaikyk mineralų balansą.
Re'mineralizuokis.

Dozės ir vartojimas sudarytas taip, kad užtektų visai vasarai ir rudenį pradėtumėme sustiprėjusiu kūnu ir siela!

Stress - X 120 tab. praturtintas 72+ joniniais mineralais ir B grupės vitaminais bei grybų fermentais, žolelėmis padės išvengti audros, išlaikys protinį balansą bei padės sumažinti nuovargį po intensyvios veiklos.

40000 Voltų - elektrolitai su Kaliu ir pravers einant į žygius, iškylaujant gamtoje, poilsiaujant, dirbant karštomis dienomis ar net žvejojant. Išlaikyk elektrolitų balansą visą vasarą!

Power Pak su vitaminu C keto, vegan, be cukraus - neprarask energijos ir imuniteto galios visą vasarą. Juk nesinori praleisti atostogų sergant! Didelė dozė cinko ir vitamino C + esminiai vitaminai užtikrins reikiamą imuniteto balansą.


Linkime palaikyti organizmo balansą bei visą vasarą išlikti sveikiems 

Dažnai girdime nuogąstavimus- kad mums trūksta energijos ir kad patiriame per daug streso. Galutinis rezultatas- nuovargis, išsekimas, apsnūdimas, apatija, nepakankamas dėmesio sutelkimas ir išsiblaškymas, motyvacijos trūkumas, šie nusiskundimai reiškia ne ką kita kaip energijos stoką. Kūno cheminės reakcijos iš esmės keičiasi kaskart, kai tik susiduriame su stresine situacija. Stresas prasideda mintyse. Greiti streso signalai stimuliuoja adrenalino gamybą antinksčių liaukose. Per kelias sekundes jūsų širdis pradeda daužytis, pasikeičia kvėpavimas, į kraują patenka gliukozės atsargos, raumenys įsitempia, akių vyzdžiai išsiplečia, netgi kraujas sutirštėja. Adrenalino kiekio, išsiskiriančio į darbą važiuojančiam žmogui, kuris įstrigo kamštyje, pakaktų nubėgti daugiau nei kilometrą. Štai, kiek daug gliukozės išskiriama raumenyse ir kepenyse skaidant glikogeno atsargas. Stresui atlaikyti reikalinga energija atimama iš normalių organizmo palaikymo ir atkūrimo procesų, tokių kaip virškinimas, valymasis ir jaunėjimas. Taigi kiekviena minutė, kurią praleidžiate apimti streso, sparčiai sendina jūsų kūną.

Ilgalaikio streso poveikis dar klastingesnis. Įsivaizduokite, jog jūsų hipofizė, antinksčiai, kasa, kepenys nuolat išskiria hormonus, kad palaikytų aukštą cukraus kiekį kraujyje, nors to jums nereikia. Kaip mašina, kuri verčiama per greitai važiuoti, kūnas praranda pusiausvyrą, o jo dalys pradeda nusidėvėti. Todėl rekomenduojama B grupės vitaminai, kaip B1(tiaminas), B2, B3 (niacinas), B6, B12, Biotinas, bei magnis ir vitaminas C, kurie padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą bei normalią energijos apykaitą. Pantoteno rūgštis –padeda mažinti nuovargį ir palaikyti normalią protinę veiklą. Vitaminai būdami sinergijoje su mineralais maitina smegenų ląsteles, todėl "Stress X" komplese pridedami Concentrace* mineralai.

40,000 Volts - elektrolitai tai energizuojantis elektrolitų derinys sukurtas paversti paprastą vandens gėrimą į energijos atstatymo šaltinį.

Joninis mineralas - elementas, turintis teigiamą ar neigiamą krūvį. Molekuliniame lygmenyje, tai reiškia, kad elementas turi arba per daug, arba per mažai elektronų. Ši nestabili joninė būsena leidžia elementui lengvai jungtis su vandeniu, todėl organizmai gali jį absorbuoti. Joniniai mineralai, dėl savo biologinės struktūros, patenka tiesiai į žmogaus ląsteles.

„Elektrolite Stamina Power Pak“ - gėrimas imuninei sistemai ir energijai!
Šio, miltelių formos, maisto papildo sudėtyje yra 1200 mg/1500% vitamino C, būtino antioksidanto imuniteto veiklai.
Mangano, cinko, seleno ir visų pagrindinių elektrolitų (kalio, magnio, chlorido) iš ConcenTrace®.
B grupės vitaminų, skirtų palaikyti nervų sistemos veiklą ir mažinti nuovargį.

Pirkėjų atsiliepimai