Nuolaidos IKI 40% visiems produktams žarnyno kategorijoje! Pasitik vasarą lengvai ☀️

Viso Organizmo Tyrimas Su Konsultacija ir Sveikatinimo Planu
-22%

Viso Organizmo Tyrimas Su Konsultacija ir Sveikatinimo Planu

-22%

Laikas: 1 valanda

Kiekis:

70 €
90 €

Biorezonansinis viso organizmo tyrimas su sveikatinimo planu (tik Vilniuje ir Kaune)

Tam, kad būtumėte sveiki siūlome išsitirti ir gauti individualų sveikatinimo planą. Jums nereikės laukti ilgose eilėse ir atlikti begalę skirtingų tyrimų! Pristatome organizmo ląstelių tyrimą – biorezonanso įrenginiu. Labai informatyvus tyrimas su konsultacija ir detaliu sveikatinimo planu leis suprasti savo organizmą net ir sudėtingiausiose situacijose. 

 

Tiriamos sritys: 

  • Reikiamų vitaminų, mineralų ir organizmo pH būklė;
  • Virškinimo, nervų, kraujotakos, kvėpavimo takų sistemų veikla;
  • Endokrininė sistema;
  • Ginekologija/ urologija;
  • Kaulų sistema;
  • Parazitai organizme ir daugiau sričių.

Specialistė- Rosita Basevičienė: 
Įgijusi tradicinės medicinos, kinų bei kineziologijos medicinos žinias tyrimo metu atsakys į Jūsų klausimus. Padės suvokti organizmo situaciją ir sudarys individualų sveikatinimo planą atsižvelgiant į jūsų organizmo būklę bei sudarys terapijos programą. Mūsų specialistė remiasi tradicinės ir holistinės medicinos patirtimi. Vadovaujasi holistiniu požiūriu ir šiltu bendravimu. 

Registracija:
Tel.nr. +370 616 700 65 (Rosita)

Jau 2644 patenkinti klientai apsilankė pas mus. Atsiliepimai – https://www.facebook.com/naturamedicaJSC/photos/a.1509637116000654/2086106918353668/?type=3&theater

Tyrimo eiga:

  • Ištirsime jūsų organizmo būklę biorezonansu. Tyrimas visiškai neskausmingas, atliekamas pacientui sėdint bei rankose laikant specialią metalinę plokštelę.
  • Atlikus tyrimą iš karto gaunami rezultatai nusakantys esamą jūsų organizmo būklę ir skirtingų organų veiklą, gydytojas išsamiai išanalizuoja rezultatus bei apie viską papasakoja.
  • Atsižvelgiant į tyrimo rezultatus, sudarome ilgalaikį/trumpalaikį sveikatinimo planą konkrečiai atsižvelgiant į jūsų tuometinę būseną.

Padėsime suprasti ir paaiškinsime, kodėl jaučiatės blogai arba užtikrinsime tinkamą profilaktiką. 

Biorezonansinė diagnostika — tai išsamus organizmo ir atskirų jo sistemų bei audinių tyrimas, kai pakitimai fiksuojami ne tik ląsteliniame lygmenyje, bet ir chromosomose bei DNR struktūroje. Ši diagnostika padeda nustatyti ne tik pažengusias ligas, polinkį sirgti konkrečiomis ligomis, bet ir susirgimą ankstyvojoje stadijoje, kai organizme dar nėra išreikštų organinių pakitimų.

Su biorezonansinio aparato pagalba mes tiriame ląstelių vibracijos nuokrypius nuo sveikų ribų, todėl galime iš anksto pasakyti gresiančias ar esančias negalavimo tendencijas. Biofunkcinio testavimo metodas grindžiamas teiginiu, kad viskas gamtoje - molekulė, gyva ląstelė, atskiri organai ir visas organizmas skleidžia tik jiems būdingų chrakteristikų elektromagnetines bangas, t.y turi savo elektromagnetinę informaciją. Biorezonanso aparatas skenuoja elektromagnetines bangas sklindančias iš žmogaus organizmo ir palygina patologinių ir normalių procesų spektrogramas. Daugiau informacijos: https://naturamedica.lt/paslaugos-sveikata/

Tyrimo tikslumas - 98%

Šis biorezonansinis tyrimas nereikalauja jokio papildomo pasiruošimo.

Pirkėjų atsiliepimai