Nuolaidos IKI 40% visiems produktams žarnyno kategorijoje! Pasitik vasarą lengvai ☀️

Liquid Multi - Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui - 887 ml

Liquid Multi - Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui - 887 ml

skonis: Apelsinas/Mangas

Kiekis:

69,99 €

ATIDARIUS LAIKYTI ŠALDYTUVE

Skystas Vitaminų ir Mineralų Kompleksas- natūralus maisto papildas, turintis unikalią sudėtį ir daugiau nei 90 maistinių medžiagų. Sukurtas greitam organizmo atstatymui ir imunizavimui ar siekiant papildyti šiuolaikinę mitybą. Šis kompleksas praturtintas:

  • Vitaminais (įskaitant visą B grupę);
  • Concentrace 72+ joniniais jūros mineralais;
  • Antioksidantais;
  • Šio papildo jums užteks nuo 60 iki 120 dienų. (vartojant 1 valgomąjį šaukštą)

Šiame papilde esančios maistinės medžiagos jums padės:

  • Palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
  • Mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
  • Apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
  • Palaikyti normalią organizmo energijos apykaitą ir daugiau.

 

Veganiška: Ne
Tinka alergiškiems: Taip
Skysti papildai: Taip
Be glitimo: Taip
Laikyti šaldytuve: Taip
Tinka nėščiosioms / Maitinančioms: Taip (pradėti nuo pusės šaukšto, arba kaip rekomendavo gydytojas)

Straipsnis apie imuniteto stiprinimą: https://www.atedaktare.lt/lt/naujienos/visi-straipsniai/vitaminai-imunitetui-stiprinti-naturali/

Įsivaizduokite tokį stiprų sinerginį kasdienį papildą, kurį vartodami jau pačią pirmąją dieną, jausite skirtumą. Skystas multivitaminų ir mineralų kompleksas – tai puikiai subalansuotas, universalus skystas kasdienis papildas, kuriame vitaminų nauda derinama su joninių mikroelementų privalumais, tam kad papildytų organizmą reikalingais mineralais, kurių nėra apdorotuose maisto produktuose. Joniniai mineralai organizme veikia kaip maistinių medžiagų, įeinančių į komplekso sudėtį, katalizatoriai.
Skystas multivitaminų ir mineralų kompleksas praturtintas Aloe Vera ekstraktu, 600 mg kalcio, vitaminais, antioksidantais, B komplekso vitaminais, joninais mikroelementais ir puikiam skoniui pasaldintas natūraliu Stevia ekstraktu. Vitaminai išgauti iš vaisių bei daržovių. Dėl skystos formos ir joninių mineralų-katalizatorių pasisavinamas iki 99%, todėl naudą pajusite iškart.

✔️Visiškai natūralios maisto papildo sudedamosios dalys.
✔️Tinka visai šeimai!

✔️Maksimalus pasisavinimas!
✔️
Šio papildo jums užteks nuo 60 iki 120 dienų.

Šio puikaus skonio skysto maisto papildo sudėtyje yra vitaminų ir mineralų, kurie yra būtini nėščiųjų mitybai, brandžių kaulų sveikatai bei energijai ir ištvermei.
Gera savijauta, tai užtikrintas tikslų siekimas. Jauskitės sveiki praturtindami savo organizmą būtiniausiais elementais, kuriuos sukūrė Motina gamta!

Stipriausiam poveikiui, patartina vartoti kartu su:
JONINIAI 72+ MINERALAI „CONCENTRACE“

Esant mineralų deficitui, sutrinka normali ląstelių funkcija bei sunkiau įsisavinami vitaminai. Vulkaninės kilmės joniniai mineralai, tai lengvai įsisavinamas maisto papildas, kuris atstato mineralų balansą organizme bei šarmina mūsų kraują. “Concentrace”* mineralų sudėtyje- visa Mendelejevo lentelė, tai visi mineralai, kuriuos mes turėtumėme įsisavinti maitinantis pilnaverčiu maistu.

Kas yra JONINIAI 72+ MINERALAI „CONCENTRACE? Plačiau…

Mokslininkas Louis Pasteur teigia, kad žymiai efektyviau stiprinti organizmo imuninę sistemą, negu kovoti su kenksmingais mikrobais. Tik neseniai, nežiūrint į begalinį vis naujų priešinfekcinių vaistų sąrašą, tyrinėtojai pradėjo atsigręšti į organizmo vidų ir pradėjo stiprinti savo imunitetą. Imuninė sistema yra unikali kompleksinė organizmo sistema, kuri sugeba per minutę pagaminti milijoną specifinių antikūnių, atpažinti ir nukenksminti milijardą skirtingų „įsiveržėlių“ antigenų. Kai suvoki imuniteto svarbą, tada imuniteto stiprinimo strategija atrodo labai efektyvi. Fiziniai pratimai, jūsų psichikos būklė ir mityba- yra svarbūs veiksniai stiprinant imunitetą. Intensyvus sportas arba labai daug energijos reikalaujantys pratimai dažnai blokuoja imuninę sistemą.
Jūsų imuninės sistemos jėga priklauso nuo optimalaus vitaminų ir mineralų kiekio. Imunitetą blokuoja vitaminų A, C, E, B1, B2, B6, B12, folinės rūgšties trūkumas, o taip pat mineralų: geležies, cinko, magnio ir seleno trūkumas. Vit. B6 turi ypatingą imunitetą stiprinantį poveikį. Antikūnių gamyba, kuri yra svarbi bet kokios infekcijos metu, tiesiogiai priklauso nuo vit. B6 kiekio, kaip ir imuninės sistemos ląstelių veikla. Vit. B12 ir folinė rūgštis yra taip pat gyvybiškai svarbūs B- ir T-ląstelių efektyviam funkcionavimui. Vit. B6, cinkas ir folinė rūgštis reikalingi naujų imuninių ląstelių gamybai, kurios turi sunaikinti užpuolikus. Nei viena reikalinga maisto medžiaga neveikia izoliuotai, todėl būtina vartoti multivitaminų ir multimineralų papildus didelėje dozėje. Labai vertingos maisto medžiagos kovoje su infekcija yra antioksidantai, o taip pat vit. C. Dauguma „užpuolikų“ gamina kenksmingus oksiduojančius chemikalus- laisvuosius radikalus, kurie blokuoja imuninės sistemos veiklą. Antioksidantas, o taip pat ir kiti, kaip vit. A, C, E ir mineralai cinkas ir selenas nukenksmina laisvuosius radikalus. Vitaminas C yra svarbiausias imuniteto stiprintojas. Jis padeda imuninėms ląstelėms subręsti, pagerina antikūnų ir makrofagų veikimą, pats turi antimikrobinį ir priešvirusinį veikimą, ir efektyviai suardo bakterijų gaminamas toksines medžiagas. Taip pat vit. C yra natūralus antihistamininis preparatas, kuris mažina uždegiminę reakciją ir stimuliuoja imuninę sistemą gaminti interferoną, kuris dar labiau sustiprina imunitetą. Pakankama vit. C dozė kontroliuoja, kad nebūtų gaminami per dideli kiekiai streso hormono kortizolio, kuris yra potencialus imunosupresorius. Mineralai selenas, geležis, manganas, varis ir cinkas visi dalyvauja antioksidantų veikloje ir sustiprina imunitetą. Iš jų svarbiausi selenas ir cinkas.

Pirkėjų atsiliepimai

 
Inesa (patvirtintas pirkėjas) - 2024-03-27
Vartoju jau antra pakuotę. Labai geri vitaminai. Imunitetas akivaizdžiai sustiprėjo, per paskutinius metus sirgau minimaliai. Taip pat pastebėjau, kad plaukų būklė pagerėjo. Visiems rekomenduoju.
 
Giedrius - 2022-02-22
Produktai atrodo gerai organizmo toleruojami, išsamiai aprašyti, greitai atsiunčiami. Vertinčiau puikiai
 
loretamont - 2022-02-01
Puikūs produktai,kiek pirkau nenuvylė.Paslaugų kokybė be priekaištų.