☀️VISKAM!  -37% nuolaida Kodas: 37MAGIJA |
Perkant nuo 70eur- DOVANA GUMINUKAI

Skystas Kalcis / Magnis / Cinkas + vit.D Puikiai subalansuotas

Skystas Kalcis / Magnis / Cinkas + vit.D Puikiai subalansuotas

Talpa: 473ml

Kiekis:

39,99 €

Greitos absorbcijos natūralus kompleksas, sudarytas iš sinergiškai suderintų kalcio, magnio, cinko ir vitamino D, moksliškai patvitintomis proporcijomis. Svarbus kaulų, raumenų, širdies bei nervų sistemų veiklai. Skysta forma lemia iki 99% įsisavinimą.

Šiame papilde esančios medžiagos:

  • Vitaminas D palaiko normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą.
  • Vitaminas D, kalcis, fosforas, magnis, cinkas palaiko normalią kaulų būklę.
  • Fosforas ir magnis palaiko normalią energijos apykaitą.
  • Magnis išlaiko elektro­litų pusiausvyrą.
  • Kalcis, magnis palaiko raumenų funkciją bei normalią dantų būklę.
  • Cinkas, vit. D palaiko normalią imuninės sistemos veiklą.

 

Veganiška: Ne
Tinka alergiškiems: Taip, produktas vegetariškas, nes sudėtyje yra glicerolio
Skysti papildai: Taip
Be glitimo: Taip
Laikyti šaldytuve: Taip
Tinka nėščiosioms / Maitinančioms: Taip (pradėti nuo pusės šaukšto, arba kaip rekomendavo gydytojas)

Maisto papildo sudėtis papildyta ConcenTrace®, mūsų patentuotu mineralų kompleksu iš 72 natūraliai susidariusių joninių mineralų, kuris, dėl joninių savybių, įsisavina iki 99%. Papildoma nauda yra ta, kad kalcis, magnis ir cinkas organizme atlieka svarbų vaidmenį palaikant normalią energijos apykaitą ir dalyvaujant DNR sintezėje.

Skystos formos maisto papildas suteikia pilną kontrolę patiems nustatyti papildo dienos normą atsižvelgiant į poreikį ar gydytojo rekomendaciją.

Plačiau:

Kalcis reikalingas daugeliui organizmo funkcijų. Jis padeda palaikyti kraujo krešumą, nervų sistemos impulsų perdavimą, normalią raumenų, kaulų ir dantų būklę. Taip pat, kalcis itin svarbus virškinimo fermentų veikloje bei energijos apykaitoje. Trūkstant kalcio gali pasireikšti raumenų mėšlungis, drebėjimas, nemiga ir nervingumas, sąnarių skausmai, dantų ėduonis. 

Magnis padeda palaikyti kaulų, dantų ir raumenų sveikatą. Magnis svarbus nervų sistemos veiklai: jis padeda mažinti pavar­gimo jausmą ir nuovargį, palaikyti normalią psichologinę funkciją. Magnis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą bei išlaikyti elektro­litų pusiausvyrą. Trūkstant magnio pasireiškia raumenų spazmai ir tremoras (drebėjimas), raumenų silpnumas, gali atsirasti nemiga ir nervingumas, aukštas kraujospūdis, nereguliarus širdies plakimas. Magnio pasisavinimui labai svarbūs yra vit. B1, B6, C ir D, taip pat cinkas, kalcis ir fosforas.

Cinkas yra daugiau nei 200 fermentų sudėtinė dalis, DNR ir RNR sudėtinė dalis bei atlieka ypatingai daug funkcijų. Cinkas padeda palaikyti reprodukcinių hormonų gamybą, kaulų būklę bei plaukų, nagų, odos būklę. Cinkas padeda palaikyti organizmo pH balansą, maistinių makro medžiagų apykaitą, normalią baltymų sintezę bei išsaugoti normalų regėjimą. Ypatingai svarbi cinko funkcija: pagalba apsaugant ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Trūkstant cinko gali būti tokie požymiai: blogas kvapo ir skonio jutimas, balti rėželiai daugiau nei ant dviejų nagų, dažni infekciniai susirgimai, randai odoje (strijos), spuogai ir riebi oda, sumažėjęs reproduktyvumas, blyški oda, blogas apetitas. Cinko pasisavinimui svarbūs yra vitaminai A, E ir B6, magnis, kalcis ir fosforas.

Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą, to pasekoje padeda palaikyti normalią kaulų, dantų ir raumenų būklę. Taip pat vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Pirkėjų atsiliepimai

 
Giedrius - 2022-02-07
Produktai atrodo gerai organizmo toleruojami, išsamiai aprašyti, greitai atsiunčiami. Vertinčiau puikiai