Gautas prekių papildymas!
Pasinaudokite sporto kategorijos akcijomis!

Ar mums reikalingi vitaminai imunitetui stiprinti?

Visi straipsniai 2022-01-12
vitaminu nauda imunitetui natura medica

Vaistinių ir specializuotų parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo įvairiausių maisto papildų, žadančių ne tik sveiką ir lygią odą, vešlius plaukus ir tvirtus nagus, bet ir liekną figūrą bei geležinę sveikatą. Ar vitaminai imunitetui stiprinti tikrai mums reikalingi ir kaip juos išsirinkti, klausiame sveikatos specialistės Rositos Basevičienės.

Rosita, ar mums reikalingas vitaminų ir mineralų kompleksas? Galbūt užtenka visavertės mitybos? 

Visų pirma, visavertė mityba – savoka, kurią kiekvienas suprantame skirtingai. Tokia mityba sukuria gyvenime balansą, papildo organizmą visais būtinais mikro ir makro elementais. Tačiau būtina atsižvelgti į tokius faktorius kaip stresas, maisto kokybė, tarša. Kiek žmonių gali pasigirti visiškai eliminavę stresą ar valgantys savo ūkyje natūraliai užaugintus produktus? Daugiau nei pusė vitaminų ir mineralų iš maisto produktų, priklausomai nuo to, kaip tas maistas buvo sandėliuojamas ir gaminamas, prapuola dar iki tol, kol maistas pakliūna į lėkštę. Mes norime tikėti, jog valgydami gerai subalansuotą maistą gauname visas reikalingas medžiagas. Deja, tyrimai rodo, kad netgitie, kurie valgo itin sveikai, dažnai patiria tokių medžiagų trūkumą kaip: šarminiai mineralai, būtinosios riebiosios rūgštys, vitaminai energijai ir kt. O kiek su tuo pačiu maistu gauname pesticidų, hormonų, dažilių, cukraus ar kitų maisto priedų? Šiuolaikinių žmonių gyvenimo tempas labai greitas, todėl net ir patiems sveikiausiems, rekomenduojame organizmą pastiprinti maisto papildais, pvz., šarminti kūną joniniais jūros mineralais Concentrace.

ConcenTrace® 72+ Joniniai jūros mineralai | Atedaktare

Kokių papildų labiausiai reikia rudeniui? Ar reikalingi vitaminai energijai?

Dažniausiai rekomenduojamas natūralus skystos formos vitaminų ir mineralų kompleksas. Svarbiausia, kad maisto papilduose būtų dauguma reikiamų mineralų, kurie yra gamtoje ir mūsų kūnuose, tokių mineralų yra daugiau nei septyniasdešimt. Taip pat labai svarbu, kad pasirinktuose maisto papilduose būtų visi 14 vitaminų: ypatingai B grupės bei A, C, E, D, K vitaminai energijai. Nė viena reikalinga maisto medžiaga neveikia izoliuotai, todėl būtina vartoti multivitaminų ir mineralų papildus kartu. Siekiant optimaliausio rezultato, rekomenduojame atlikti biorezonansinį tyrimą, kurio metu nustatysime, kokie vitaminai imunitetui stiprinti jums tinkamiausi.

Kodėl rekomenduojami būtent skysti vitaminai vaikams ir suaugusiems?

Skysta forma rekomenduojama dėl to, kad neapkrautume virškinamojo trakto. Būtent skysti vitaminai vaikams ir suaugusiems lemia greitesnę maisto papildų absorbciją ir iki trijų kartų greitesnį teigiamą poveikį.

Trace minerals Skystas Vitaminų ir mineralų kompleksas | Atedaktare

Papasakokite, kas yra biorezonansinis tyrimas?

Biorezonansinė medicina teigia, jog esminė ligų priežastis – elektronų sukimosi aplink branduolius pokyčiai. Nesudėtingos procedūros metu, elektrodų pagalba, ištiriama organizmo elektronų (elektros istema) veikla. Visa informacija per kelias minutes apdorojama kompiuteriu, o specialistai, įvertinę tyrimo rezultatus, geba padėti klientams pažinti negalavimo priežastis bei patarti kaip sveikti. Tyrimas yra visiškai istem ir nereikalaujantis jokio specialaus pasiruošimo. Jis atliekamas saugiu Šveicarijoje pagamintu aparatu, kuris atitinka visus Europos Sąjungos (CE) standartus.

Kokios sritys gali būti tiriamos?

Labai įvairios, pradedant organų, kaulų sistemos diagnostika. Gali būti tiriama reikiamų istema, istema ir organizmo pH būklė, endokrininė sistema, virškinimo, nervų, kraujotakos, kvėpavimo takų sistemų veikla. Be to, kaulų istema, ginekologinės, urologinės sistemos ir ne tik. Po tyrimo, pagal individualius kliento duomenis sudaromas sveikatinimo planas į kurį itraukiami vitaminai imunitetui stiprinti, mitybos, sporto bei emocinės sveikatos patarimai. Taip pat taikome terapijas, kurios padeda normalizuoti organų darbą. 

Biorezonansinis tyrimas atliekamas Vilniuje ir Kaune Natura Medica sveikatos centruose, kuriose dominuoja holistinis tradicinės bei alternatyvios medicinos požiūris. Neabejojame, kad kiekvienas gali turėti gerą sveikatą ir puikiai jaustis. Vartojant kokybiškus, gerai subalansuotus maisto papildus ir derinant juos su visaverte mityba, galima gauti aukščiausią puikios savijautos rezultatą.

Daugiau informacijos rasite www.naturamedica.lt arba telefonu +37061670065