Apie mus

Apie mus

Ate daktarui, labas procesui!

Ate Daktare – tai medikų šeimos kūdikis, gimęs iš nusivylimo farmacijos industrija bei jos geba padėti žmonėms. Didžioji dauguma šios industrijos atstovų deda visas pastangas žmogaus ligų simptomams neutralizuoti, neskirdami pakankamo dėmesio ligų priežastims. Tokiu būdu vaistas nuo vienos ligos neretai tampa kitos ligos priežastimi, įsukdamas žmogų į nesibaigiančių sveikatos problemų spiralę. Reikia suprasti, jog nei greitų sprendimų, nei auksinių piliulių, kurios akimirksniu pašalintų problemas nėra. Geros sveikatos kūrimas yra nuolatinis procesas, už kurį kiekvienas žmogus turi jausti asmeninę atsakomybę. O geriausia, jog pradėti rūpintis savimi galime jau dabar!

 

Plačiau apie mus:

Nuo 2015 m. tapome Amerikoje itin vertinamos sveikatinimo produktų bendrovės Trace Mineral Research strateginiais partneriais. Amerikoje tai yra Nr. 1 vardas skystojo magnio ir kt. mineralų kategorijoje su kiekvieno mineralo kilmės atsekamumo (traceability) garantija. 72 natūralūs mineralai iš Didžiojo Druskos ežero Jutoje tapo pasauline Trace Mineral Research partnerių vizitine kortele. Ne atsitiktinai šiais mineralais yra praturtinta daugelio mūsų parduotuvėje prekiaujamų produktų sudėtis.

Ši,didesnė už įprastinę naudingųjų medžiagų koncentracija, stiprus vertybinis stuburas bei efektyvumas yra kertiniai kriterijai, pagal kuriuos formuojamas šiandieninis Ate Daktare sveikatinimo produktų asortimentas.

Apsipirkdami Ate Daktare, žmonės  gauna aukščiausios koncentracijos papildus, yra ramūs dėl kiekvieno produkto kilmės ir kokybės bei pagaliau imasi atsakomybės už savo sveikatą ir puikią savijautą. Ne paslaptis, jog kuo geresnė savijauta, tuo mažiau streso ir viršvalandžių mūsų medikams. Ate Daktare bendruomenė daro viską, kad kuo daugiau daktarų galėtų ištrūkti ten, kur vietoje darbo laukia saulės spinduliai, paplūdimys ir jūros vanduo :)