❗️Liepos 15-21d. vyksta sandėlio inventorizacija. Siuntos jus pasieks nuo liepos 22 dienos❗️

Apie mus

Apie mus

Ate daktarui, labas procesui!

Ate Daktare – tai medikų šeimos kūdikis, gimęs iš nusivylimo farmacijos industrija bei jos geba padėti žmonėms. Didžioji dauguma šios industrijos atstovų deda visas pastangas žmogaus ligų simptomams neutralizuoti, neskirdami pakankamo dėmesio ligų priežastims. Tokiu būdu vaistas nuo vienos ligos neretai tampa kitos ligos priežastimi, įsukdamas žmogų į nesibaigiančių sveikatos problemų spiralę. Reikia suprasti, jog nei greitų sprendimų, nei auksinių piliulių, kurios akimirksniu pašalintų problemas nėra. Geros sveikatos kūrimas yra nuolatinis procesas, už kurį kiekvienas žmogus turi jausti asmeninę atsakomybę. O geriausia, jog pradėti rūpintis savimi galime jau dabar!

 

Plačiau apie mus:

Mes išsikėlėme sau tikslą, Re’mineralizuoti pasaulį!

Nuo 2015 m. tapome Amerikoje itin vertinamos sveikatinimo produktų bendrovės Trace Mineral Research strateginiais partneriais. „Trace“ maisto papildai gyvuoja jau daugiau nei 50 metų. Amerikoje tai yra Nr. 1 vardas skystojo magnio ir kt. mineralų kategorijoje su kiekvieno mineralo kilmės atsekamumo (traceability) garantija. 

Sukurti mokslininkų ir medikų komandos visi produktai papildyti mineralų kompleksu be natrio „Concentrace 72+“, tai užtikrina puikų kitų maistinių medžiagų įsisavinimą ir poveikį! Išgaunami iš vulkaninės kilmės Didžiojo Druskos ežero, Jutoje, JAV. „Trace“ siūlo elektrolitus, maisto papildus žarnynui ir virškinimui, ilgaamžiškumui, imunitetui.

Ši, didesnė už įprastinę naudingųjų medžiagų koncentracija, stiprus vertybinis stuburas bei efektyvumas yra kertiniai kriterijai, pagal kuriuos formuojamas šiandieninis Ate Daktare sveikatinimo produktų asortimentas.

Apsipirkdami Ate Daktare, žmonės  gauna aukščiausios koncentracijos papildus, yra ramūs dėl kiekvieno produkto kilmės ir kokybės bei imasi atsakomybės už savo sveikatą ir puikią savijautą. Ne paslaptis, jog kuo geresnė savijauta, tuo mažiau streso ir viršvalandžių mūsų medikams.