Gautas prekių papildymas!
Nuolaidos VISKAM iki -50% 🙏 Blitz 48val. pasiūlymas

 

PROBIOTIKAI VAIKAMS net 3mlrd. bakterijų su inulinu

PROBIOTIKAI VAIKAMS net 3mlrd. bakterijų su inulinu

Talpa: 30 tablečių

Nėra prekyboje

Kramtomas probiotikas vaikams su 3 milijardais aktyvių kultūrų vienoje porcijoje ir prebiotikais.

Šis maisto papildas buvo specialiai sukurtas vaikams. Papildytas inulinu (prebiotikai) bei 4 gyvybingųjų bakterijų padermėmis, įskaitant Bifidobacterium ir Lactobacillus, kurios daugiausia gyvuoja storajame ir plonajame žarnyne.

  • Su natūralios kilmės prebiotikais (tirpios skaidulos- inulinas).
  • Skirtas virškinamojo trakto būklei palaikyti.
  • 3 milijardai gerųjų bakterijų.
  • Puikaus skonio
  • Sukurtas vaikams
  • Be GMO
Veganiška: Taip
Tinka alergiškiems: Taip
Skysti papildai: Ne
Be glitimo: Taip
Laikyti šaldytuve: Taip

Maisto papildas (notifikuotas VMVT Nr. MP-147/20)

Papildykite vaikų vartojimo įpročius gerosiomis bakterijomis užtikrinant žarnyno darną!

Geriamieji probiotikai vaikams: kas tai?

Geriamieji probiotikai vaikams, tai yra biologiškai aktyvūs produktai, į kurių sudėtį įeina žarnyno mikroflorai būtinos gyvosios bakterijos. Patekę į organizmą geriamieji probiotikai, praeidami pro virškinimo traktą, užsilaiko žarnyne, kur gerosios bakterijos prisitvirtina prie gleivinės. Probiotikai, slopindami blogųjų bakterijų augimą atkuria mikrofloros pusiausvyrą, sintetina vitaminus ir medžiagas, reikalingas normaliam virškinimo procesui bei imunitetui stiprinti.

Dėl netinkamos mitybos ir emocinio disbalanso, daugelis mažamečių ir paauglių yra išbalansavę savo mikrobiomą, t.y. gerųjų žarnyno bakterijų populiaciją. Su tuo susiję tam tikrų maisto produktų netoleravimai, alergijos, tuštinimosi sutrikimai. Tinkamai pasirinkus maisto produktus, bei reguliariai vartojant tinkamus maisto papildus, kurie papildo žarnyną gerosiomis bakterijomis, stiprinamas imunitetas bei gerėja bendra savijauta, kuri leidžia padėti nuraminti emocijas kasdienėse situacijose.

Gerosios bakterijos vaikams po antibiotikų

Vaikui rimtai susirgus, deja, kartais neišvengiama antibiotikų, kurių vartojimas dažnai pasibaigia organizmo disbakterioze (gerųjų ir blogųjų žarnyno bakterijų disbalansu). Antibiotikai, veikdami prieš blogąsias, ligą keliančias bakterijas, iš organizmo „šluoja“ ir gerąsias. Po gydymosi antibiotikais, vaikas gali viduriuoti, jam gali užkietėti viduriai, mažylis gali skųstis pilvo pūtimu, diegliais, dujų kaupimųsi. Siekiant išsaugoti žarnyno mikrofloros pusiausvyrą, rekomenduojama vartoti probiotikus antibiotikų kurso metu ir po jo. Vartojant gerasias bakterijas antibiotikų kurso metu, probiotikus reikėtų vartoti praėjus 4 valandoms po paskutinės vaistų dozės. Probiotikų sudėtyje yra medžiagų, kurios padeda mažinti blogųjų bakterijų populiaciją, atkuria kiekybines ir kokybines gyvybingųjų bakterijų sankaupas bei padeda išlaikyti puikią virškinimo funkciją. Tik būtinai atkreipkite dėmesį į papildo koncentraciją, t.y. kiek papildas turi gerųjų bakterijų savyje. Idealiausia jei probiotikų sudėtyje išvysite bent keletą milijardų, skirtingų padermių, gerųjų bakterijų. Tuomet koncentruoto papildo dėka galime tikėtis padėti organizmui.

Daugiau informacijos skaitykite čia.

Pirkėjų atsiliepimai