Gautas prekių papildymas!
Nuolaidos VISKAM iki -50% 🙏 Blitz 48val. pasiūlymas

 

Biolink Group

Filtrai
Kategorija
  • Maisto papildai
    • Imuniteto stiprinimui
    • Kraujotakai gerinti, širdžiai
  • Mineralai ir vitaminai
    • Antioksidantai
  • Ypatingi pasiūlymai❗️
Rinkiniai
Kaina
   
Veganiška
Skysti papildai
Be glitimo
Rodyti po: 10 20 50 100

„Biolink Group“ buvo įkurta 1999 metais, Sandnes mieste, Norvegijoje.

Per pastaruosius 20 metų komanda tapo pasauliniu lyderiu išgaunančiu antocianinus (antioksidantai).

Biolink tikslas, kad antocianinai būtų prieinami naujoms pramonės sritims, kaip endometrizės gydymas, funkcinis maistas, medicinos programos.

Antocianinai yra antioksidantai flavonoidai, apsaugantys daugelį kūno sistemų. Jie turi stipriausią fiziologinį poveikį iš visų žinomų augalų junginių.

Antocianinai yra aktyvus daugelio liaudies vaistų, tokių kaip mėlynės (Vaccinium myrtillus), komponentas. Mūsų mokslininkai dabar atranda tokių antocianinų in vivo (gyvame organizme) mechanizmus, o jų didžiulė nauda sveikatai vis labiau vertinama.

Po chlorofilo antocianinai yra bene svarbiausia matomų augalų pigmentų grupė. Nustatyta, kad antocianinai (flavonoidų kategorija) yra vieni stipriausių antioksidantų tarp 4000 šiuo metu žinomų flavonoidų.

Tyrimų su gyvūnais metu įrodyta, kad antocianinas cianidinas (išgaunamas iš mėlynių ir juodujų serbentų luobelių) apsaugo ląstelių membranų lipidus nuo oksidacijos dėl įvairių kenksmingų medžiagų. Papildomi tyrimai su gyvūnais patvirtina, kad cianidinas yra keturis kartus galingesnis antioksidantas nei vitaminas E. 

Antocianinai pasižymi labai stipriomis priešuždegiminėmis savybėmis.