Nuolaidos IKI 40% visiems produktams žarnyno kategorijoje! Pasitik vasarą lengvai ☀️

ENERGIJOS rinkinys
-50%

ENERGIJOS rinkinys

-50%

Talpa: Fulv. rūgštis 59ml. + Cinko guminukai

Kiekis:

34,99 €
69,98 €

Ko labiausiai trūksta mūsų mylimiems tėčiams? ENERGIJOS! Jie veiklūs, kūrybingi ir drąsūs, todėl palaikykite jų energijos varikliuką su puikiu cinko guminukų ir fulvinės rūgšties duetu!

Cinkas labai svarbus mikroelementas dalyvaujantis svarbiuose organizmo procesuose. Cinko panaudojimas organizme apima ląstelių dalijimosi procesą, būtiniausių baltymų sintetinimą bei imuninės sistemos gynybą prieš virusus ar bakterijas. Cinko guminukai yra skanus ir patogus būdas apsirūpinti šia maistine medžiaga. 

Cinkas:

  • padeda palaikyti normalią rūgštinę-bazinę (pH) apykaitą
  • padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją
  • padeda išsaugoti normalų regėjimą
  • padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
  • padeda palaikyti normalią plaukų ir nagų, bei odos būklę

Fulvinė rūgštis su joniniais mineralais yra natūralus, koncentruotas, skystas maisto papildas. Tai biologiškai aktyvi medžiaga, turinti visą spektrą organizmui reikalingų mineralų ir maistinių medžiagų. Organinės kilmės maisto papildas išgautas iš dirvožemio:

  • Stiprus, natūralus antioksidantas ir laisvųjų radikalų surišėjas;
  • Deguonies pasisavinimas ir šarmininimo funkcija;
  • Elektrolitų balansas ląstelėje;
  • Padeda fermentų ir imuninei sistemai.

Cinkas dalyvauja visų organų sistemų vystyme, todėl yra be galo svarbus elementas vaikų bei naujagimių raidai ir sveikatai. Šis mikroelementas prisideda prie būtiniausių ląstelės procesų užtikrindamas sveiką organizmo būseną.

Cinko guminukai pasižymi maloniu skoniu, unikalia struktūra bei puikiai subalansuota sudėtimi tinkama kiekvienam.

 

Fulvo rūgštis, tai organinė rūgštis randama dirvožemyje, kuri susidaro iš priešistorinių augalų ir gyvūnų liekanų. Ši rūgštis, tai nuostabus ir labai naudingas produktas sukurtas mūsų gamtos. Kai kurie tyrėjai fulvinę rūgštį laiko pačia svarbiausia dirvožemio dalimi, nes jos ypatingas tirpumas vandenyje leidžia ją greitai įsisisavinti organizmams. Ji prisotinta mažomis deguonies ir joninių mineralų molekulėmis, todėl lengvai prasiskverbia į ląsteles, taip pamaitindama jas reikalingais mikroelementais bei suteikdama energijos. Dėl ilgo ir sudėtingo fulvinės rūgšties formavimosi mokslininkai dar nėra išradę būdų ją susintetinti, tad šis produktas išgaunamas tik iš dirvožemio natūraliu išgryninimo procesu. Fulvo rūgšties molekulės itin stabilios, tad šiam produktui nereikia jokių konservantų ar kitų palaikančių medžiagų.

Fulvinė rūgštis - natūraliai tyra, turinti aktyvią biologinę sudėtį, natūralioje gamtos sukurtoje proporcijoje.

Fulvinė rūgštis yra turtingas, koncentruotas, skystas maisto papildas.

Pirkėjų atsiliepimai